آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای / استعلام قیمت فروش عمده پارچه حوله ای

استعلام قیمت فروش عمده پارچه حوله ای

کارخانه معتبر و سرشناس پارچه حوله ای زرین ساپ به عنوان یک واحد تولید و فروش عمده پارچه حوله ای در انواع مختلف، توانایی این امر را دارد تا با تولید محصولات حوله ای در سطح دنیا فعالیت گسترده ای در سطح صادرات داشته باشد.

فروش عمده پارچه حوله ای

فروش عمده پارچه حوله ای

مرکز فروش عمده پارچه حوله ای با نام تجاری زرین ساپ به عنوان یکی از مراکز و کارحانه تولید انواع پارچه حوله ای تمامی تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده است تا محصولی را به خط تولید برساند که مطابق با استانداردهای تولید یوده و علاوه بر داشتن کیفیت و بافتی متراکم، بخش مهمی از نیازها و مقدار پارچه حوله ای مصرفی واحدهای تولیدی را تامین نماید و به عنوان یک مرکز سرشناس تولیدی در کشور شناخته شود.

استعلام قیمت فروش عمده پارچه حوله ای

استعلام قیمت فروش عمده پارچه حوله ای

با توجه به اینکه مقدار پارچه حوله ای مصرفی و خریداری شده توسط مشتریان اغلب به صورت طاقه ای و کیلویی در تناژهای بالا انجام میگیرد ، قیمت تمام شده آنها نیز به مراتب ارزانتر از سایر مراکز تولیدی می باشد که این نوع از محصول را به صورت خرده و در مقادیر اندکی به فروش می رسانند.

 

فروش عمده پارچه حوله ای بیمارستانی

فروش عمده پارچه حوله ای بیمارستانی

پارچه حوله ای استفاده های زیادی دارد یکی از این موارد که بسیار برای تولید کننده نیز سود آور هست ،پارچه حوله ای بیمارستانی میباشد. همان حوله های بیمارستانی که در بیمارستان ها مشاهده کردید از پارچه های حوله ای بوجود می آیند. پارچه های حوله ای بیمارستانی در اکثر موارد به رنگ سفید میباشد مگر اینکه مسئولین مراکز درمانی درخواست تولید این محصول در رنگهای دیگر را داشته باشند  تا ما آن پارچه حوله ای را در برنامه کاری خود قرار دهیم .

 

فروش عمده پارچه حوله ای نانو

فروش عمده پارچه حوله ای نانو

پارچه های حوله ای معمولی، پس از هر بار استفاده، مقداری میکروب به خود جذب می کنند؛ همچنین خیس شدن آنها، زمینه ای برای رشد و فعالیت قارچ ها فراهم کرده و ممکن است؛ منجر به ایجاد حساسیت یا ناراحتی پوستی شوند؛ در حالی که ماهیت پارچه حوله ای نانو به گونه ای است که با قارچ ها و باکتری ها مبارزه کرده و همواره عاری از میکروب خواهد بود.

 

 

پارچه حوله ای از کجا بخرم؟

پارچه حوله ای از کجا بخرم؟وله ای سیسمونی

کارخانه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فعال فروش  و تولید انواع پارچه های حوله ای این توانمندی را دارد تا با توجه به درخواست متقاضیان فروش عمده پارچه حوله ای مرغوب را متناسب با نیاز و درخواست مشتری به صورت طاقه ای و کیلویی در تناژ های بالا تقدیم حضور مشتریان نماید.پارچه های حوله ای گروه تولیدی زرین ساپ بیشتر به صورت عمده خریداری می شود؛ از این رو کیفیت و مناسب بودن قیمت آن بسیار مهم است.

تولید کنندگان انواع حوله، خریداران اصلی پارچه حوله ای متری می باشند؛ لازم به ذکر است که پارچه حوله ای با تنوع بالایی از لحاظ رنگ تولید شده و به اشکال مختلف ساده و طرح دار موجود می باشد.

فروش عمده پارچه حوله ای میکروفایبر

فروش عمده پارچه حوله ای میکروفایبر

پارچه های حوله ای میکروفایبر، یکی از انواع محصولات تولیدی گروه تولیدی زرین ساپ می باشد که دارای میزان فروش خوبی است و خصوصیت بارز این نوع از پارچه ها ، دارا بودن  الیافی با ضخامت صد برابر کوچک تر از تار مو هستند. همین امر سبب گردیده بسیار نرم و ضد الکتریسیته باشند. پس در زمان شستشو، نیازی به نرم کننده یا شوینده های مکملی ندارند.

ویژگی های ممتاز پارچه حوله ای میکرو فایبر

ویژگی های ممتاز پارچه حوله ای میکرو فایبر

رنگ بندی های بی نظیر و جذاب پارچه های حوله ای میکروفایبر و همچنین قدرت جذب آب این محصول ، درخواست برای این نوع از پارچه ها را افزایش داده است.کارایی و دامنه عملکردی بالای پارچه حوله ای میکروفایبر، استفاده از آن برای مصارف گوناگون را میسر و امکان پذیر نموده است

 

انواع پارچه حوله ای

انواع پارچه حوله ای

انواع پارچه حوله ای را شاید خیلی از شما بشناسید. اما لازم است اشاره مختصری به انواع پارچه حوله ای موجود در بازار شود:

  • پارچه حوله ای نازک
  • پارچه حوله ای ضخیم
  • پارچه حوله ای یکبار مصرف
  • پارچه حوله ای از جنس نانو

و … .

انواع پارچه حوله ای را در دوخت پوشاک بزرگسال و کودک مورد استفاده قرار میگیرند و همچنین طرح های متفاوت و تنوع رنگ پارچه حوله ای سبب شده تا مناسب برای هر سلیقه ای باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پارچه حوله ای

فروشگاه پارچه حوله ای مخملی ارزان

فروشگاه پارچه حوله ای مخملی زرین ساپ با ایجاد شرایط خرید اینترنتی به مشتریان خود …