آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای / مرکز فروش پارچه حوله ای در تهران

مرکز فروش پارچه حوله ای در تهران

خرید از مرکز فروش پارچه حوله ای در تهران نسبت به خرید از مراکز خرید آنلاین کمی پر هزینه تر می باشد. خرید های حضوری از نظر زمان و هزینه با خرید آنلاین بسیار تفاوت دارند و بسیاری از افراد بنا به دلایل شغلی و مشغله های فکری از خرید های اینترنتی استفاده می نمایند.

تولید انواع پارچه حوله ای

پارچه های حوله ای در انواع متنوعی موجود می باشند که بسته به نوع و کیفیتی که دارند قیمت های مختلفی را به خود شامل می شوند. این نوع از پارچه ها از بهترین نخ ها بافته می شود و هیچ گونه ویسکوز و مواد پلاستیکی را شامل نمی شود. به سبب همین امر از قدرت جذب و آبگیری فوق العاده ای برخوردار می باشد که در میان خریداران بسیار محبوب نمایان شده است.

مرکز فروش پارچه حوله ای در تهران

قیمت خرید انواع پارچه حوله ای

همانطور که در بند بالا گفته شد قیمت پارچه های حوله بسته به کیفیتشان متغیر می باشد. به طور مثال پارچه های حوله ای سیسمونی به دلیل اینکه جهت دوخت حوله برای کودکان و نوزادان می باشد به همین خاطر تولید این نوع از پارچه ها از حساسیت بسیاری برخوردار می باشد و پس از طی آزمایش های فراوان عرضه می گردد پس قیمت خرید این نوع پارچه حوله ای با سایر پارچه های حوله ای متفاوت و بالاتر می باشد.

مرکز فروش پارچه حوله ای در تهران

خرید اینترنتی پارچه حوله ای

خرید پارچه حوله ای به صورت آنلاین و غیر حضوری جای خرید از مرکز فروش پارچه حوله ای در تهران را پر کرده است. بسیاری از خریداران پارچه حوله ای به صورت کیلویی و عمده اینترنتی خریداری می نمایند تا از نظر زمان و هزینه صرفه جویی کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیازشان به دستشان برسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پارچه حوله ای

فروشگاه پارچه حوله ای مخملی ارزان

فروشگاه پارچه حوله ای مخملی زرین ساپ با ایجاد شرایط خرید اینترنتی به مشتریان خود …