آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای / قیمت عمده پارچه حوله ای کیلویی

قیمت عمده پارچه حوله ای کیلویی

قیمت عمده پارچه حوله ای به نسب خرید پارچه حوله ای به صورت خرده ارزان تر و مناسب تر می باشد. قیمت پارچه های حوله ای به صورت عمده و کیلویی به شرح زیر می باشد:

قیمت عمده پارچه حوله ای کیلویی

انواع پارچه حوله ای را به صورت کیلویی، مراکز و نمایندگی های رسمی با قیمت ارزان و مناسب پخش می کنند و به فروش می رسانند. پخش و فروش انواع پارچه حوله ای ارزان در نمایندگی ها و فروشگاه های عرضه کننده، غالبا و عمدتا به صورت کیلویی انجام می گیرد.

قیمت عمده پارچه حوله ای کیلویی

البته هستند نمایندگی های پخش و عرضه کننده ای هم که انواع پارچه حوله ای ارزان را به صورت رولی و طاقه ای عرضه می دارند و به فروش می رسانند.

قیمت عمده پارچه حوله ای کیلویی

انواع پارچه حوله ای

پارچه های حوله ای که یکی از پر کاربرد ترین نوع ارچه پارچه ها به شمار می روند در انواع مختلفی موجود هستند. از انواع پارچه حوله ای می توان به:

  1. پارچه حوله ای بیمارستانی
  2. پارچه حوله ای روتختی
  3. پارچه حوله ای آنتی باکترال
  4. پارچه حوله ای ضد حساسیت
  5. پارچه حوله ای البسه و حوله
  6. پارچه حوله ای روتختی
  7. و انواع متعدد دیگر..

اشاره کرد. عمده مصرف کننده پارچه های حوله ای تولید کنندگان حوله و البسه زمستانی هستند. برای بررسی کیفیت و قیمت پارچه های حوله ای با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید تا شما را جهت خریدی آسوده و با اطمینان راهنمایی نمایند.

قیمت عمده پارچه حوله ای کیلویی

فروش پارچه حوله ای

برای فروش این نوع پارچه ها، افراد بهتر است پارچه را از طریق درب کارخانه تهیه کنند تا هزینه ی پایین تری پرداخت نمایند ولی اکثر افراد این شرایط را ندارد و برای این کار به مراکز فروش اینترنتی پارچه حوله ای مراجعه کرده و پارچه مدنظر را با قیمت کارخانه تهیه می کنند.

جهت خرید انواع پارچه حوله ای به صورت عمده با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

قیمت عمده پارچه حوله ای کیلویی

پارچه های حوله ای با عرض ۱۵۰ سانتیمتر تولید شده و به صورت رنگی عرضه می گردد. کار بافت و تکمیل پارچه های حوله ای به صورت سفارشی و بنا به سفارش مشتری در وزن و رنگ های دلخواه آن امجام می گیرد.
موارد مصرف این پارچه حوله ای ها برای دوخت انواع حوله تنپوشی حمام، حوله دستی، حوله هتلی و استخری بوده و نمونه های سبک تر آن نیز جهت دوخت حوله نوزادی مناسب می باشد.

قیمت عمده پارچه حوله ای کیلویی

فروش پارچه حوله ای رولی

پارچه های حوله ای رولی یکی از منسوجاتی است که از آن برای دوخت و تهیه انواع حوله استفاده زیادی می کنند. از این پارچه ها که در رنگبندی متنوع بافته می شوند برای دوخت حوله حمامی و تن پوشی، حوله دستی، حوله استخری، حوله هتلی و نمونه های مختلف دیگر بهره می برند.
معمولا این نوع پارچه های حوله ای در عرض های ۱ متر و ۱۵۰ سانتیمتری بافته و عرضه می شود که با توجه به تراکم بافت هر یک کیلو بین ۱۷۰ تا ۲۵۰ سانتیمتر می باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه حوله ای برای دستمال

فروش پارچه حوله ای نخ رنگی

فروش پارچه حوله ای نخ رنگی به صورت مستقیم از کارخانه با قیمت مناسب توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.