آراد برندینگ
خانه / رسانه ملی

رسانه ملی

با نام و یاد پروردگار یکتا در این مقاله متنی به نقد و بررسی گزارش صوتی ایجاد شده در مصاحبه شنیداری رادیو اقتصاد با مدیرعامل کارخانه تولید کننده پارچه حوله ای زرین ساپ (آقای مهندس جواد همتی) پرداخته شده است. امید است تا با بررسی مکالمات برقرار شده این رسانه ملی با مدیریت مجموعه زرین ساپ بتوانیم قدمی مثبت و تاثیر گذار در افزایش اطمینان شما خریدار عمده گرامی را برداشته باشیم.

 آغاز به کار نمودن گروه تولیدی زرین ساپ از سال ۱۳۹۳

 آغاز به کار نمودن گروه تولیدی زرین ساپ از سال 1393

کارخانه تولید کننده انواع پارچه حوله ای زرین ساپ با دارا بودن پرسنل و اکیپ های فنی و کارآزموده در بخش اجرایی کارخانه و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته کارخانه ای موجب باز گشت چرخه تولید صنعت حوله و انواع حوله در کشور شده و ماهانه شاهد تولید ۱۰ الی ۱۵ تن حوله و مشتقات حوله در کارخانه تولیدی زرین ساپ هستیم.

 

کارخانه تولید کننده پارچه حوله ای زرین ساپ

کارخانه تولید کننده پارچه حوله ای زرین ساپ

 

فروش بیشتر محصولات حوله ای خصوصا پارچه های حوله ای موجب افزایش رونق کسب و کار در بخش اجرایی کارخانه زرین ساپ و اشتغالزایی در بخش تولید شده است که همین امر موجب رفع و برطرف شدن مشکل بیکاری در سطح استان شده و بخش عمده ای از نیروهای انسانی در خط تولید کارخانه مشغول به فعالیت هستند.

 

طرح توجیهی تولید حوله

طرح توجیهی تولید حوله

 

کیفیت بی نظیر و استفاده از مواد و متریال اولیه درجه یک موجب استقبال از محصولات حوله ای از سراسر دنیا شده که همین امر بر تولید حوله در تناژ و تیراژ های بالا تاثیر مثبتی دارد . متقاضیان خریدی که قصد بهره مندی از مزایای خرید عمده این مجموعه را دارند کافیست با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما در ارتباط بوده و در اسرع وقت اقدام به ثبت سفارش نمایند.

 

موفقیت در زمینه صادرات حوله

موفقیت در زمینه صادرات حوله

کیفیت بی بدیل و غیر قابل وصف و قابل رقابت با برند های برتر جهانی موجب شده که روز به روز بر آمار فروش حوله افزوده شده که نتیجه همین امر موجب تلاش شبانه روزی اکیپ های فنی و کارشناسان حاضر در بخش اجرایی کارخانه وگروه انفورماتیک مجموعه قدرتمند زرین ساپ شده است که باارسال بخش عمده ای از محصولات حوله ای به  کشورهای حاشیه خلیج فارس و همچنین کشورهای نظیر

 • عراق
 • روسیه
 • اکراین
 • افغانستان
 • گرجستان
 • کانادا
 • بلاروس

توانسته ایم در بخش صادرات نیز در رسته پیشتازان صنعت تولید حوله و مشتقات حوله به شمار آییم

 

وجود نوسانات ارزی در تعیین قیمت نهایی حوله

وجود نوسانات ارزی در تعیین قیمت نهایی حوله

وجود تغییرات و نوسانات ارزی حاکم بر بازار اقتصادی جهان موجب شده که علاوه بر نبود ثبات در ارائه قیمت های تمام شده محصولات حوله ای در تامین مواد و متریال اولیه ایرانی با مشکل مواجه شویم. با وجود تمام این مشکلات و موانع اقتصادی صنایع حوله بافی زرین ساپ همواره با تعیین قیمت های مناسب توانسته است میزان فروش خوبی را به خود اختصاص دهد و از رونق صادرات خوبی برخوردار باشد.

 

استفاده ازمواد اولیه درجه یک حوله ای

استفاده ازمواد اولیه درجه یک حوله ای

کارخانه حوله بافی زرین ساپ همواره با به کار بردن مواد اولیه  نخ پنبه سعی در تولید حوله و پارچه حوله ای که هیچ گونه پرز دهی نداشته و علاوه بر آن دارای قدرت جذب آب بالایی نیز بوده را در برنامه اجرایی دائمی خود قرار داده است و استفاده از متریال مرغوب موجب شده که با مشاهده کیفیت محصول روز به روز بر آمار فروش محصولات حوله ای افزوده شود و از رونق صادرات و فروش داخلی خوبی برخوردار باشیم.

 

صادرات حوله و پارچه حوله ای بر حسب ترانزیت

 

صادرات حوله و پارچه حوله ای بر حسب ترانزیت  

کارخانه تولید کننده پارچه حوله ای زرین ساپ با تولید ماهانه (۱۵) تن محصول حوله ای به کشورهای خارجی توانسته است از استقبال تجار در سراسر دنیا برخوردار باشد و همین امر موجب شده که تلاش ۲۴ ساعته و شبانه روزی کارکنان فعال در بخش تولید و فروش و کادر اداری مجموعه بزرگ تولید کننده حوله زرین ساپ بی ثمر نمانده و به نتیجه خوبی برسد.

 

ویژگی بارز و شاخص  پارچه حوله ای میکروفایبر

ویژگی بارز و شاخص  پارچه حوله ای میکروفایبر

از جمله محصولات پر مخاطب و پر فروش مجموعه زرین ساپ می توان به پارچه حوله ای میکروفایبر اشاره نمود که  در صد بالایی از حجم فروش و تولید محصولات حوله ای را به خود اختصاص داده است که با توجه به خصوصیات بارز و شاخص آنها می توان به قدرت جذب آب فراوان و داشتن ثبات در ابعاد و عدم پرزدهی و استفاده از نخ مرغوب در تولید آن بهره گرفته شده است.

 

کاهش واردات حوله به دلیل موفقیت در زمینه تولید ملی

کیفیت بی بدیل و غیرقابل انکار محصولات حوله ای زرین ساپ موجب موفقیت روزافزون کارخانه زرین ساپ در امر تولید محصول حوله ای ایرانی شده که نهایتاً واردات حوله به ایران کمتر شده و با توکل بر پروردگار یکتا توانسته ایم در تولید حوله و پارچه های حوله ای ایرانی از پیشتازان این عرصه باشیم.کارخانه تولید کننده پارچه حوله ای زرین ساپ همواره با عملکرد حرفه ای خود تونسته است در مسیر موفقیت ثابت قدم بوده و در راستای تحقق و پیشبرد اهداف بلند مدت خود پابدار باشد.

 

آغاز به کار نمودن شرکت های دانش بنیان

آغاز به کار نمودن شرکت های دانش بنیان

 

به دلیل افزایش میزان صادارت و فعالیت گسترده در امر تولید ملی شرکت های دانش بنیان فعالیت های خود را در زمینه تولید داخلی شروع کرده اند و تاکنون توانسته اند در امر تولید ملی موفق ظاهر شوند.تولید کننده پارچه حوله ای زرین ساپ همواره با ایجاد تیم اینفورماتیک خود در کادر اداری خود توانسته است قدمی مثبت و تاثیر گذار در امر تجارت الکترونیک و تولید ملی برداشته باشد.

 

 

وجود نوسانات ارزی و ایجاد مشکل در تامین مواد اولیه

وجود نوسانات ارزی و ایجاد مشکل در تامین مواد اولیه

وجود نوسانات ارزی  در بازار اقتصادی جهانی منجر به مواجه شدن با مشکل در تامین مواد اولیه که معمولا نخ پنبه می باشد، شده است

 

استقبال از فروش دستمال میکرو فایبر نانو

وجود خصوصیات و مشخصات بارز زیر موجب شده که متقاضیان خرید بسیاری به سمت خرید این محصول هدایت شوند و سالانه شاهد ارسال تناژهای بالای این محصول به صورت کیلویی و طاقه ای به کشورهای خارجی باشیم:

 • ممانعت از رشد قارچها، باکتریها و میکروبها
 • جلوگیری از ایجاد بوی بد
 • نیاز به دفعات شستشوی کمتر و قابلیت تمیز شدن راحت تر
 • نیاز به مواد شوینده کمتر
 • ماندگاری بالای محصول
 • عدم ایجاد پرز
 • عدم ایجاد حساسیت و آلرژی ، جلوگیری از خشک شدن پوست

 

2022

2021

2020

2019

2018

2017