آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای / کارخانه تولید پارچه حوله ای درجه یک  زرین ساپ 

کارخانه تولید پارچه حوله ای درجه یک  زرین ساپ 

کارخانه تولید پارچه حوله ای زرین ساپ آمادگی خود را جهت تولید و فروش انواع پارچه حوله ای اعم از پارچه حوله ای سیسمونی، تن پوش، میکروفایبر، اسپان باند و … را اعلام میدارد و توانسته است با اعمال کیفیت برتر بر روی محصولات خود نامی ماندگار در رسته تولید کنندگان هم صنف خود بر جای بگذارد.

پارچه حوله ای چیست؟

پارچه حوله ای چیست؟

نوعی از پارچه ها وجود دارد که در چندین نوع پرزدار، بدون پرز و پرز کوتاه در بازار عرضه می شود، پارچه حوله ای می گویند.پارچه های حوله ای یا به صورت دورو تولید می شوند و یا به صورت تک رو. که هر کدام از این پارچه ها، خود دارای کیفیت های متفاوتی هستند. پارچه های حوله ای، از جنس نخ، پنبه، پلی استر و… بوده و بسیار پارچه های مرغوبی هستند.

 

کارخانه تولید پارچه حوله ای درجه یک  زرین ساپ

کارخانه تولید پارچه حوله ای

کارخانه تولید پارچه حوله ای زرین ساپ به عنوان مرکز خرید اینترنتی انواع پارچه حوله ای ، با استفاده از تجهیزات پیشرفته کارخانه ای و استفاده از دانش  و نیرو های پرسنل توانمند در بخش اجرایی کارخانه تولیدی این توانمندی را دارد تا با تولید و تامین انواع پارجه های تولیدی که نهایتاً منجر به فروش عمده این نوع از منسوجات حوله ای می رسد بتواند بخش قابل توجهی از نیاز متقاضیان خرید عمده را برطرف سازد.

فروش عمده پارچه حوله ای کیلویی زرین ساپ

فروش عمده پارچه حوله ای کیلویی زرین ساپ

ایران در تولید پارچه حوله ای بسیار موفق تر از قبل عمل می کند و طی دو دهه گذشته، به ثمرات خوبی در بازار حوله دست یافته است. این اتفاقات خوب، نوید یک حضور موفق در بازار بین المللی را می دهند. در واقع این اتفاق هم اکنون نیز رخ داده است؛ بطوری که شهر تبریز توانسته محصولات خود را به کشورهای همسایه عرضه کند و فروش انواع پارچه های حوله ای به کشورهای خارجی را استارت بزند. استقبال خریداران از محصولات حوله ای تولید تبریز نیز در نوع خود بی نظیر بوده و انتظار می رود روز به روز بر آمار خرید انواع پارچه های حوله ای از سمت آنها نیز افزوده شود.

 

صادرات پارچه حوله ای

صادرات پارچه حوله ای

تولید پارچه های حوله ای زرین ساپ در کیفیت های بسیار بالا باعث رونق فروش عمده پارچه حوله ای کیلویی شده است و همین امر  سبب شده تا محصولات ایرانی به خصوص در صنعت پارچه  بافی رشد  پیشرفت چشم گیری بسیاری داشته باشد. ایران و شهر تبریز بهترین ها را برای فروش صادراتی مهیا کرده اند تا مشتریان خارجی از بابت کیفیت و هزینه پرداختی  خیالشان راحت باشد. شرکت زرین ساپ یکی از شرکت های فعال و قابل اطمینان در حوزه صنعت پارچه بافی و صادرات محصولات حوله ای  به تمام نقاط جغرافیایی می باشد.

مرکز فروش پارچه حوله ای طرح دار

مرکز فروش پارچه حوله ای طرح دار

 

کارخانه تولیدی زرین ساپ اقدام به فروش پارچه حوله ای در نوع طرح دار نموده است که کاربرد فراوانی برای تولید انواع محصولات مختلف مورد توجه تولید کننده های انواع منسوجات قرار گرفته است. پارچه های حوله ای متناسب با ماده تشکیل دهنده اولیه آنها که ۱۰۰% از نوع پنبه بوده، قدرت جذب بالایی دارند و همین امر باعث می‌شود که استفاده از آن ها در تهیه محصولات حوله ای مختلف مخصوصاً انواع حوله ها ناثیر بسزایی داشته باشد.

موارد مصرف پارچه های حوله ای

موارد مصرف پارچه های حوله ای

از پارچه حوله برای تولید و مصارف محصولات مختلف استفاده می‌کنند که به چند نمونه از آن اشاره می‌کنیم.:

  • تولید حوله دست و صورت
  • بافت انواع حوله‌ها
  • تولید دستمال‌های حوله‌ای برای آشپزخانه
  • تولید کلاه و روسری‌های حوله‌ای
  • حوله های تن پوش

و بسیاری کاربرد‌های دیگر که شما می‌توانید از طریق لیست‌های قرار گرفته در سایت و یا نمایندگی‌ آنرا بشناسید و برای خرید اقدام کنید.بهتر است بدانید اگر خرید خود را به صورت عمده انجام دهید می‌توانید در هزینه‌ها کاهش چشم‌گیری را مشاهده نمائید.

 

ویژگی پارچه های حوله ای

ویژگی پارچه های حوله ای

پارچه حوله ای دارای نرمی فراوانی است که از شبکه‌ای از نخ‌ها یا الیاف طبیعی یا مصنوعی تشکیل شده‌است؛ که نوع نخ‌ها یا الیاف و ساختار و نحوه قرارگیری آن‌ها در کنار یکدیگر ساختمان پارچه و خصوصیات فیزیکی آن را بوجود می‌آورد. پارچه های حوله ای از ویژگی های بسیاری برخوردار می باشند.

 

پارچه حوله ای نانو

یکی دیگر از تولیدات کارخانه تولیدی زرین ساپ، تولید پارچه حوله ای نانو می باشد که در زیر ویژگی های آنها را ذکر نموده ایم:

  • ابعاد:  ۴۰ *۴۰ سانتی‌متر
  • الیاف میکروفایبر متراکم با قدرت جذب بالا
  • دارای خاصیت الکترو استاتیک بدون ایجاد پرز و لکه
  • بدون نیاز به استفاده از مواد پاک کننده شیمیایی
  • مناسب نظافت شیشه، لوازم خانگی، ماشین و …
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پارچه حوله ای مخملی

فروش پارچه حوله ای نخ رنگی

فروش پارچه حوله ای نخ رنگی به صورت مستقیم از کارخانه با قیمت مناسب توسط …