آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای / پارچه حوله ای چیست

پارچه حوله ای چیست

پارچه حوله ای چیست ؟ این نوع از پارچه های که برای تولید حوله بافته می شود با قیمت های ارزان و فوق العاده مناسب به فروش می رسد. پارچه های حوله ای از کاربرد بسیار بالایی برخوردار می باشند و به صورت کیلویی و متری خریداری می شوند.

پارچه حوله ای چیست ؟

پارچه های حوله ای در بسیاری از طرح ها و همچنین کیفیت های موجود می باشند. این نوع از پارچه ها گاه به صورت دورو نخ و گاها به صورت دورو متفاوت تولید می گردند که البته باز هم کیفیت در این امر تاثیر به سزایی دارد.
این نوع از پارچه بسیار نرم و لطیف هستند و از همه مهم تر قدرت جذب آّگیری بی نظیری دارند که موجب شده در دوخت حوله های تن پوش از این پارچه ها استفاده نمایند.
بسیاری از پارچه های حوله ای به صورت دورو نخ تولید می گردند زیرا هم کیفیت بالاتری دارد و هم کابردی تر می باشد.

پارچه حوله ای چیست

خرید اینترنتی پارچه حوله ای کیلویی

پارچه های حوله ای همانطور که گفته شد در دو نوع کیلویی و متری به فروش می رسد. این نوع از پارچه ها به دلیل اینکه برای دوخت حوله ها استفاده می گرند به صورت کیلویی در اندازه های بالا خریداری می شوند.

پارچه حوله ای چیست
می توانید این محصول را با قیمت های ارزان به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری نمایید تا هم از قیمت محصول کاسته شود و هم راحتی در هنگام خرید را تجربه نمایید. با تماس با ما می توانید هر آنچه که بهترین می باشذ را داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پارچه حوله ای نخ رنگی

تولید پارچه حوله ای الوان

مرکز تولید پارچه حوله ای الوان برای عرضه محصولات درجه یک و با کیفیت تولیدی …