آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای / مرکز فروش پارچه حوله ای متری درجه یک در انواع مختلف

مرکز فروش پارچه حوله ای متری درجه یک در انواع مختلف

گروه تولیدی حوله زرین ساپ به عنوان مرکز تولید کننده و مرکز فروش پارچه حوله ای متری در انواع مختلف بر این اصل پایبند است تا با اعمال کیفیت برتر بر روی محصولات تولیدی خود یک محصول درجه یک را که دارای قابلیت صادرات به کشور های خارجی می باشد را به خط تولید برساند.

تولید حوله متری به صورت عمده

تولید حوله متری به صورت عمده

حوله متری عمده جز خدماتی است که بدون دوخت و برش در زرین ساپ تولید می شود این حوله دارای قیمتی بسیار مناسب می باشد که بسیار مقرون به صرفه برای خریدار و فروشنده است.این حوله ها هم به صورت خام هم به صورت رنگی به فروش می رسند و بیشتر محبوب کسانی است که خودشان قصد تولید انواع متنوعی از حوله ها را دارند.

 

مرکز فروش پارچه حوله ای متری درجه یک در انواع مختلف

مرکز فروش پارچه حوله ای متری درجه یک در انواع مختلف

اگر شما همواره به دنبال خرید محصولات حوله ای هستید که سالیان سال از آن استفاده کنید و هیچ گونه پرزدهی یا رنگ رفتگی یا شل شدگی نداشته باشند بتوانید به نحو مناسب از آن استفاده کنید خرید و سفارش پارچه حوله ای متری از گروه تولیدی زرین ساپ به شما پیشنهاد می شود.

مرکز تولید پارچه حوله ای متری

مرکز تولید پارچه حوله ای متری

پارچه حوله ای که کاربرد زیادی برای منازل یا حتی مراکز تفریحی و تجاری دارد این پارچه های حوله ای به صورت متری  در زرین ساپ عرضه می شوند  و خرید متری این پارچه های حوله بسیار به صرفه و با قیمتی استثنایی است. متریال به کار رفته در پارچه های حوله ای متری نیز دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند.

 

قیمت فروش پارچه حوله ای متری

قیمت فروش پارچه حوله ای متری

انواع مختلف حوله عرضه میشود که به صورت متری کیلویی و جزیی ارائه میشود  که افراد برای مصارف شخصی بیشتر حوله متری را انتخاب می کنند.اگر بخواهیم قیمت این محصولات را با محصولات دیگر مقایسه کنیم  حوله های متری قیمت خیلی مناسب تری دارند چون که به صورت متری عرضه می شوند و از آنها برای مصارف مختلفی می شود استفاده کرد.

سفارش فروش پارچه حوله ای متری

سفارش فروش پارچه حوله ای متری

معمولا خرید حوله متری  از طریق بازار برای خریدار هیچ گونه صرفه اقتصادی ندارد و به قیمت همان حوله ای که به صورت تکی فروخته می شود در می آید. امروزه روش خرید اینترنتی و به صورت عمده مستقیم از طریق بازار بسیار با صرفه است و میتواند خریدار با استفاده از این حوله های متری به تولید محصولات حوله ای دیگر بپردازد.

فروش پارچه حوله ای متری جهت صادرات

فروش پارچه حوله ای متری جهت صادرات

حوله متری که در زرین ساپ تولید می شود کیفیت درجه یکی دارد تا رضایت خریدار را جلب کند. شرکت تولید کننده زرین ساپ در صادرات محصولات حوله ای خود نیز نامدار می باشد و باعث رونق اقتصادی کشور می شود. و خرید حوله ی متری به صورت عمده  بسیار به قیمت مناسب از طریق سایت راه بسیار با صرفه ای است که یک خریدار می تواند انتخاب کند.

ویژگی پارچه حوله ای متری زرین ساپ

ویژگی پارچه حوله ای متری زرین ساپ

حوله متری که در زرین ساپ تولید می شود تنوع رنگ و طرح بالایی دارد و هم به صورت دور دوزی و هم به صورت بدون دوخت عرضه میشود این حوله های عرضه شده از الیاف درجه یکی استفاده شده اند که هیچ گونه پرز دهی ندارند و دارای جذب بالایی می باشند.

 

موارد استفاده از پارچه حوله ای متری

موارد استفاده از پارچه حوله ای متری

از حوله متری خریداری شده از زرین ساپ می توان برای موارد بسیاری استفاده کرد که حوله متری عمده را برای تولید  محصولات حوله ای مثل حوله تن پوش بزرگسال بچگانه نوزادی شنل نوزادی انواع ست های عروس و داماد کلاه حوله ای و … استفاده می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله متری ارزان قیمت

حوله متری ارزان قیمت

انواع حوله متری توسط کارخانه زرین ساپ در شرایط خاص و با رعایت تمامی استاندارد …