آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای یکبار مصرف / قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف زرین ساپ

قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف زرین ساپ

قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف زرین ساپ بسیار ارزان تر و مناسب تر نسبت به سایر برند های دیگر  می باشد. پارچه حوله ای یکبار مصرف جز پارچه  های پر کاربرد و پر فروش به شمار می رود. همان طور که از نام این پارچه ها مشخص است فقط یک بار قابل استفاده می باشد.

ویژگی پارچه حوله ای یکبار مصرف

پارچه حوله ای یکبار مصرف از ویژگی های بسیاری برخوردار می باشند. از پارچه های حوله ای برای دوخت حوله های یبکبار مصرف بیسیار استفاده می شود ین حوله ها فقط یک بار قابل استفاده می باشند و از حوله های دیگر بسیار بهداشتی تر بوده. این نوع از حوله ها فقط مخصوص خود فرد است و پس از استفاده از آن دیگر از آن حوله استفاده نمی شود. همچنین رنگ اغلب حوله های یک بار مصرف سفید بوده.

قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف

کاربرد پارچه حوله ای یکبار مصرف

پارچه حوله ای یکبار مصرف از کاربردی ترین پارچه ها می باشد. از این پارچه ها به عنوان حوله های یک بار مصدر بیمارستان ها، هتل ها، مراکز درمانی و بهداشتی، سالن های آرایشی و غیره… بسیار استفاده می گردد. به دلیل اینکه حوله های یک بار مصرف پس از استفاده از آن دیگر کاربردی ندارند و غیر قابل استفاده می شوند در بیمارستان ها برای بیماران مصرف می شود.

قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف

انواع پارچه حوله ای یکبار مصرف

پارچه حوله ای یکبار مصرف در انواع مختلفی از قبیل:

  • پارچه حوله ای یکبار مصرف هتلی
  • پارچه حوله ای یکبار مصرف بیمارستانی
  • پارچه حوله ای یکبار مصرف ابعادی
  • پارچه حوله ای یکبار مصرف دستی
  • و غیره…

تهیه و تولید و به بازار حوله عرضه می گردند.

قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف

کیفیت پارچه حوله ای یکبار مصرف

پارچه حوله ای یکبار مصرف در کیفیت های متفاوتی تولید می شوند. جنس اغلب پارچه های یک بار مصرف از الیاف می باشد. الیاف پارچه های یک بار مصرف از ویسکوز بوده و تار و پود ندارد همانند نمد هایی که تکنولوژی برای بافتن نداشتند در این پارچه ها هم از قانونی برای بافته شدن استفاده نشده است.

قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف

پارچه های حوله ای را اسپانلس می نامند. اگر این پارچه ها را با پنبه تولید کنند جذب آبگیری و رطوبت فوق العاده ای خواهد داشت. جهت اطلاع از قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف زرین ساپ تماس حاصل نمایید.

قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف

خرید و فروش پارچه حوله ای یکبار مصرف

پارچه حوله ای یکبار مصرف قیمت های متفاوتی دارند. این پارچه ها اغلب از قیمت ارزان تر و مناسب تری نسبت به سایر پارچه ها دارد. علت قیمت ارزان و مناسب این نوع پارچه یک بار مصرف بودن آن می باشد. پارچه حوله ای یکبار مصرف زرین ساپ را به صورت عمده خریداری می نمایند.

قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف

شرکت زرین ساپ با ارایه سایت های اینترنتی خریدی آسان و با خیال آسوده را برای شما خریداران عزیز فراهم نموده. این سایت ها از خدمات ویژه و تضمین برخوردار می باشند. برای خرید پارچه های یک بار مصرف به صورت عمده با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

قیمت خرید پارچه حوله ای یکبار مصرف

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پارچه حوله ای

تولید کننده پارچه حوله ای در تناژ های بالا

گروه تولیدی حوله زرین ساپ به عنوان تولید کننده پارچه حوله ای در انواع مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.