آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای / معتبرترین کارخانه پارچه حوله ای در تبریز

معتبرترین کارخانه پارچه حوله ای در تبریز

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان معتبرترین کارخانه پارچه حوله ای در تبریز با تولید پارچه های حوله ای در تنوع طرح و رنگ های مختلف و با بالاترین سطح کیفی توانسته است به عنوان یکی از نامدارترین کارخانه های تولیدی در سطح کشور شناخته شود.

معتبرترین کارخانه پارچه حوله ای در تبریز

خرید پارچه حوله ای متری

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان بزرگترین کارخانه پارچه حوله ای کیلویی در کشور پارچه های حوله ای طرحدار، ساده، ضخیم، نازک و… را با کیفیت های درجه یک به خریداران آن عرضه می کند. پارچه های حوله ای به دلیل ویژگی جذب آب خوبی که دارند، انتخاب می شوند. جذب آب و رطوبت توسط این نوع پارچه ها، مصرف کننده را به سمت این نوع از پارچه ها سوق می دهد.
همچنین داشتن نرمی و لطافت بالا، و اینکه با پوشیدن این نوع از پارچه ها فرد احساس راحتی بیشتری دارد. بنابراین می توان به این نتیجه رسید که پارچه های حوله ای برای تولید لباس های گرم و همچنین تولید انواع حوله های مختلف، بسیار انتخاب مناسبی است.

خرید پارچه حوله ای متری

معتبرترین کارخانه پارچه حوله ای در تبریز

گروه صنعتی زرین ساپ مفتخر است به عنوان تنها کارخانه در صنعت حوله بافی که تمام مراحل تولید را در کارخانه به سرانجام می رساند محصول نهایی خود را با کیفیت غیر قابل وصف و قابل رقابت با محصولات برتر دنیا تحت برند زرین ساپ عرضه نماید. بی‌شک این مهم تصادفی نبوده بلکه تلاش و فعالیت بی‌وقفه طراحان، متخصصان و توانگران در این صنعت را به نمایش می‌گذارد.

معتبرترین کارخانه پارچه حوله ای در تبریز

قیمت پارچه حوله ای کیلوئی

امروزه در عصر جدید و با توسعه تجارت الکترونیک، بیشتر مردم این باور را قبول دارند که برای تهیه پارچه حوله ای با کیفیت در بیشترین تنوع طرح و رنگ باید هزینه های زیادی را صرف کرد در حالیکه زرین ساپ با رعایت سطح بودجه مشتریان و متقاضیان خرید گرامی توانسته است محصولات خود را با درجه کیفی بالا و با قیمت هایی مقرون به صرفه به بازار جهانی عرضه کند.

قیمت پارچه حوله ای کیلوئی

خرید اینترنتی پارچه حوله ای

گروه تولیدی زرین ساپ با راه اندازی وبسایت رسمی و کانال های ارتباطی نظیر تلگرام terryfabric1 و اینیستاگرام zarrinsaptowel و واتساپ توانسته است انواع مسیر های ارتباطی را جهت سفارش و خرید محصولات پارچه حوله ای برای مشتریان گرامی فراهم کند. تجربه چندین ساله کارخانه زرین ساپ نشان داده است که این کارخانه تولیدی با استقبال از فروش بی سابقه پارچه های حوله ای توسط متقاضیان گرامی  توانسته است نامی نیک در صنعت تولید پارچه های حوله ای از خود برجای بگذارد.

خرید اینترنتی پارچه حوله ای

مرکز فروش پارچه حوله ای درتبریز

انواع پارچه حوله ای در تبریز به روش های زیر به فروش می رسد:

  1. فروش انواع پارچه حوله ای به صورت طاقه ای و رولی
  2.  فروش پارچه حوله ای به صورت کیلویی
  3. فروش پارچه حوله ای به صورت متری و خرده

لازم به ذکر است که هر کیلو پارچه حوله ای، چیزی در حدود ۲ متر از پارچه حوله ای را شامل می شود. در خصوص نحوه خرید فروش انواع پارچه حوله ای، شما این اختیار رادارید تا در مورد نحوه خرید از کارخانه پارچه حوله ای به صورت عمده و غیر حضوری (ازطریق وبسایت) و یا مراجعه به نمایندگی های فروش به صورت حضوری تصمیم گیری نمائید.

 

مرکز فروش پارچه حوله ای درتبریز

پارچه حوله ای طرح دار

کارخانه پارچه حوله ای در تبریز بزرگترین تولیدی پارچه حوله ای کیلویی در کشور پارچه های حوله ای طرحدار، ساده، ضخیم، نازک و… را با کیفیت های درجه یک به خریداران آن عرضه می کند. پارچه های حوله ای به دلیل ویژگی جذب آب خوبی که دارند، انتخاب می شوند.

جذب آب و رطوبت توسط این نوع پارچه ها، مصرف کننده را به سمت این نوع از پارچه ها سوق می دهد. همچنین داشتن نرمی و لطافت بالا، و اینکه با پوشیدن این نوع از پارچه ها فرد احساس راحتی بیشتری دارد.

پارچه حوله ای طرح دار

 انواع پارچه حوله ای

پارچه حوله ای در انواع مختلفی در بازار وجود دارد و به فروش می رسد که در ذیل به آنها اشاره ای کرده ایم:

  • پارچه حوله ای نازک
  • پارچه حوله ای ضخیم
  • پارچه حوله ای یکبار مصرف
  • پارچه حوله ای از جنس نانو

انواع پارچه حوله ای را در دوخت پوشاک بزرگسال و کودک استفاده می کنند. همچنین طرح های متفاوت و تنوع رنگ پارچه حوله ای سبب شده تا مناسب برای هر سلیقه ای باشد.

انواع پارچه حوله ای

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پارچه حوله ای

فروشگاه پارچه حوله ای مخملی ارزان

فروشگاه پارچه حوله ای مخملی زرین ساپ با ایجاد شرایط خرید اینترنتی به مشتریان خود …