آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای ترک / انواع پارچه حوله ای ترک

انواع پارچه حوله ای ترک

انواع پارچه حوله ای ترک بسته به کیفیت و نوع پارچه قیمت های متفاوتی دارند. پارچه های حوله ای در کیفیت های مختلفی تولید می شوند. از بهترین نوع کیفیت و جنس پارچه حوله ای می توان به پارچه حوله ای ترک اشاره نمود. قیمت عمده انواع پارچه حوله ای ترک به شرح زیر می باشد:

قیمت عمده انواع پارچه حوله ای ترک

پارچه حوله ای ترک

در دوخت پارچه حوله ای ترک چه مواردی در نظر گرفته شده است؟ دوخت پارچه حوله ای ترک چگونه می باشد که آن را منحصر به فرد نموده است؟
پارچه حوله ای در دوخت انواع رخت پوش ها، انواع حوله ها، دستکش و پیش بند آشپزخانه و غیره کاربرد دارد. پارچه حوله ای ترک بسیار زیبا بوده و از کتان خالص ساخته می شود، بنابراین به خاطر استفاده نمودن از یک ماده آب نمی رود و شکل خودش را از دست نمی دهد. دوخت تمیز، جذب رطوبت بالا و نرمی باعث منحصر به فرد شدن این پارچه گردیده است.

قیمت عمده انواع پارچه حوله ای ترک

پارچه هایی را که برای تولید حوله مورد استفاده قرار می دهند متنوع است، گاها این پارچه ها لطیف بوده و برخی مواقع نیز زمخت تر می باشند، بدیهی است که حوله های کودکان را با پارچه های نرم تری تولید می کنند و این پارچه با پارچه های به کار گرفته شده برای تولید حوله بزرگسالان متفاوت خواهد بود.

قیمت عمده انواع پارچه حوله ای ترک

کارخانه پارچه حوله ای ترک

کارخانه ی پارچه حوله ای ترک، به دلیل کیفیت خوب این نوع پارچه جز تولیدکنندگان و کارخانجات پرطرفدار در این زمینه به شمار می رود.
پنبه های پارچه های حوله ای ترک برخلاف پنبه های پارچه های دیگر، قدرت جذب رطوبت بالاتری دارند و لذا کیفیت آن ها بیشتر و بهتر است.

بافت این نوع پارچه های حوله ای فشرده بوده و نوع بافت پارچه های حوله ای ترک، دلیل جذب بالای آن است و همین نکته باعث شده که اکثر افراد به خرید آن مبادرت ورزند.

قیمت عمده انواع پارچه حوله ای ترک

صادرات پارچه حوله ای ترک

اگرچه سابقه صنعت نساجی در ترکیه به قرن هفده میلادی در امپراطوری عثمانی بازمی گردد، اما صنعت نساجی در قرن بیستم و با تاسیس کشور ترکیه وارد دوره نوسازی و مدرنیزاسیون شد، به تبع رشد کمّی و کیفی صنعت پارچه بافی این کشور به عنوان لوکوموتیو صادرات، بخش پوشاک آماده مصرف (Ready-to-wear ) هم به مرور رشد کرد.

قیمت عمده انواع پارچه حوله ای ترک

در دو دهه اخیر همواره بیش از ده درصد کل صادرات ترکیه از آن این صنعت بوده است، جالب است بدانیم تقریبا نیمی صادرات پوشاک ترکیه به کشورهای اتحادیه اروپا تعلق دارد. آلمان، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، هلند، دانمارک، آمریکا، بلژیک و سوئد مقاصد اصلی صادراتی این کشور به شمار می آیند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه حوله ای زیبا در انواع طرح ها

دوخت پارچه حوله ای ترک

در دوخت پارچه حوله ای ترک چه مواردی در نظر گرفته شده است؟ دوخت پارچه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.