آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای طرح دار / عرضه کننده پارچه حوله ای طرح دار و ساده

عرضه کننده پارچه حوله ای طرح دار و ساده

زرین ساپ که عرضه کننده پارچه حوله ای طرح دار و ساده می باشد در تولید این محصول بسیار موفق عمل نموده است. پارچه های حوله ای در کیفیت های متنوعی موجود می باشند که با قیمت های ارزان و باورنکردنی در این سایت اینترنتی عرضه می گردد.

تولید پارچه های حوله ای

پارچه های حوله ای یکی از ملزوماتی است که بسیاری از تولیدی های حوله به آن ها احتیاج دارند. تولید پارچه های حوله ای هیچ گاه متوقف نمی گردد زیرا همه روزه از این محصول استفاده می گردد و پر تقاضا می باشد.

عرضه کننده پارچه حوله ای طرح دار و ساده

پارچه های حوله ای در انواع بسیاری از طرح و رنگ توسط بهترین طراحان تولید می گردد و به صورت متری و کیلویی به فروش می رسد. این نوع از پارچه ها بسیار محبوب در میان خریداران و تولیدی ها می باشد.

عرضه کننده پارچه حوله ای طرح دار و ساده

قیمت خرید پارچه حوله ای

پارچه های حوله ای یکی از پارچه هایی می باشد بسیار نرم و لطیف می باشد و از قدرت جذب و آبگیری فوق العاده ای برخوردار هستند. این نوع از پارچه ها در بیمارستان ها به عنوان تنضیف مورد استفاده قرار می گیرند.

عرضه کننده پارچه حوله ای طرح دار و ساده

این نوع از پارچه به صورت کیلویی از قیمت خرید کمتری نسبت به پارچه های حوله ای متری برخوردار هستند به همین جهت بیشتر خریداران به صورت کیلویی خریداری می نمایند تا به صرفه تر باشد و هزینه ها کاهش یابد.

عرضه کننده پارچه حوله ای طرح دار و ساده

خرید اینترنتی پارچه حوله ای

پارچه های حوله ای در این سایت اینترنتی در انواع متنوعی از جمله: پارچه حوله ای طرح دار و ساده به فروش می رسد. چنانچه قصد خرید پارچه حوله ای به صورت کیلویی و عمده را دارید کافیست با پشتیبانان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پارچه حوله ای میکروفایبر مرغوب

فروش پارچه حوله ای نخ رنگی

فروش پارچه حوله ای نخ رنگی به صورت مستقیم از کارخانه با قیمت مناسب توسط …