آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای متری / خرید پارچه های حوله ای متری با قیمت خرید تعاونی

خرید پارچه های حوله ای متری با قیمت خرید تعاونی

خرید پارچه های حوله ای متری با قیمت خرید تعاونی در این فروشگاه اینترنتی صورت می گیرد. مجموعه زرین ساپ با اتکا به جلب رضایت مثبت مشتری و ارائه بهترین محصولات با قیمت های پایین محصولات خود را تولید و عرضه می نماید.

کارخانه تولیدی پارچه حوله ای پنبه ای

تجربه ثابت کرده است هرچه درصد پنبه در حوله بیشتر باشد قدرت آبگیری حوله هم بیشتر خواهد شد زیرا الیاف پنبه به طور کلی می تواند تا ۲۵ برابر وزن شان مایعات را جذب نماید. پارچه های حوله ای که صد در صد پنبه ای هستند بسیار نرم و لطیف بوده و مناسب جهت دوخت حوله کودک می باشد.
به عنوان مثال حوله های با کفیتی که در هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند از پنبه های استاندارد در گرم بالا تولید می گردند و دوام و کارایی فوق العاده ای دارند. حوله های هتلی بهتر است در بهترین کیفیت ها خریداری شوند.

پارچه حوله ای قیمت

تولید پارچه حوله ای به روش Zero twist

حوله هایی که با روش zero twist بافته می شوند تا ۳۰ درصد از حوله های دیگر سبک تر می باشند. در این نوع از حوله ها پنبه کمتری استفاده شده است و همچنین سریع تر خشک می گردند و با محیط زیست بسیار سازگار هستند.
این نوع از پارچه حوله ای قیمت مناسب تری نسبت به سایر حوله ها دارد. از جمله پارچه حوله ای قیمت بالا می توان به پارچه های بافته شده با نخ بامبو اشاره نمود.

پارچه حوله ای قیمت

خرید پارچه های حوله ای متری با قیمت خرید تعاونی

با نزدیک شدن به ایام نوروز خرید و فروش این محصول بسیار افزایش یافته است و روند سعودی به خود گرفته. تولید کنندگان به دلیل اینکه تنوع محصولی خود را بیشتر نمایند پارچه های حوله ای را در طرح ها و کیفیت های مختلف تولید می نمایند تا سال جدید از محصولات جدید رو نمایی کنند.

پارچه حوله ای قیمت

خرید پارچه حوله ای به قیمت تعاونی یکی از خواسته های عمده خریداران می باشد که خوشبختانه ما توانسته این پاسخگو این خواسته خریداران باشیم و محصولاتمان را به صورت آنلاین با قیمت های پایین به فروش رسانیم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازگشت چرخه تولید صنایع حوله بافی با تولید دستمالهای میکروفایبر

پارچه حوله ای ارزان مخملی

پارچه حوله ای ارزان مخملی با کیفیتی درجه یک و متناسب با نیاز مشتری قابل …