آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای / خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان

خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان

خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان توسط گروه تولیدی زرین ساپ در این سایت معتبر صورت می گیرد. این گروه تولیدی پارچه های حوله ای را برای جلب هر چه بهتر و بیشتر مشتریان در سایز و رنگ های متنوع به بازار عرضه می کنند. با همراه بودن با این مجموعه می توانید با کیفیت ترین ها را صاحب شوید.

صادرات پارچه ایران

خوشبختانه کشور ایران در تولید پارچه و نساجی بسیار فعال و پیشرفته عمل می کند طوری که امروزه اغلب کشور های همسایه پارچه های مصرفی کشور خود را از کشور ایران تهیه می نمایند به دلیل کیفیت بالای اجناس ایرانی و همچنین قیمت فوق العاده مناسب آن ها موجب کشور های خارجی از جمله عراق، روسیه، بلاروس،اوکراین و … نسبت به وارد کردن حوله های تولید ایران اقدام نمایند. شرکت زرین ساپ توانسته بیش از نیمی از صادرات حوله کشور را عهده دار شود و پیشرفت و رشد چشم گیری داشته باشد.

خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان

خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان

خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان یکی از رویداد هایی می باشد که تا فردی به آن احساس نیاز نکرده باشد، پیگیر آن نیست ولی این مورد صرفاً برای روند های عادی اعلام می شود. تولید کنندگان، صاحبان کارخانه ها و کارگاه ها با نیاز شدید به این محصول، تیراژ های زیادی از پارچه های حوله ای اعلا را خواستار هستند. پارچه های حوله از ما، خرید از شما و دریافت بهترین محصولات از جانب مردم. این مورد از اصلی ترین و روشن ترین دلیل هایی می باشد که باید به وجود پارچه های حوله ای اهمیت داد.

 

قیمت پارچه حوله ای بیمارستانی

قیمت پارچه حوله ای بیمارستانی

قیمت پارچه حوله ای بیمارستانی به نسبت سایرین در محدوده بالاتری قرار دارد. علت این مشخصه هم ارجاع داده می شود به مسئله نانو و آنتی باکتریال بودن محصولات. همه روزه سفارشات زیادی در خصوص تولید پارچه های حوله ای مختص بیمارستان ها دریافت می شود که می توان به سادگی آن ها را در مرکز خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان تولید نمود. زرین ساپ با دارا بودن پرسنلی حرفه ای پاسخگوی تمامی تولیدات می باشد.

تولید پارچه حوله ای

 

همان طور که مستحضر هستید پارچه های حوله ای، نسبت به پارچه های دیگر از لطافت و نرمی بیشتری برخوردار است و همچنین این نوع پارچه ها به دلیل نوع بافت شان قدرت جذب رطوبت و آبگیری بیشتری نسبت به دیگر پارچه ها دارند. تولید و فروش انواع پارچه حوله ای ارزان در نمایندگی ها و فروشگاه های عرضه کننده، غالبا و عمدتا به صورت کیلویی انجام می گیرد.

البته  خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان در مرکز پخش و عرضه کننده پارجه حوله ای زرین ساپ میسر شده است که انواع پارچه حوله ای ارزان را به صورت رولی و طاقه ای عرضه می دارند و به فروش می رسانند.پخش انواع پارچه حوله ای کیلویی ارزان میتواند عرضه کیفیت های مختلفی از این پارچه را شامل شود.برخی اوقات ممکن است انواع پارچه حوله ای کیلویی ارزان، ضخامت بالایی داشته یا در مقابل قدرت جذب آب بیشتری را نیز داشته باشد.

پارچه حوله ای ارزان

پارچه حوله ای ارزان

 

خرید پارچه حوله ای کیلویی که قیمت ارزانی دارد بازار گرم و فعال اقتصادی خوبی را به خود اختصاص داده است. پارچه حوله ای از جمله پارچه هایی می باشد که به دو شیوه مورد خرید و فروش قرار می گیرد.دو شیوه معمول و رایج در زمینه خرید و فروش انواع پارچه حوله ای هم می تواند متری و طاقه ای باشد هم به صورت کیلویی.
البته برای افرادی که قصد خرید عمده و در حجم زیاد پارچه های حوله ای را دارند بیشتر به سراغ خرید این پارچه ها از مراکز فروش عمده تولیدی مانند گروه زرین ساپ می روند که پارچه حوله ای را به صورت کیلویی عرضه می دارد و می فروشد.پارچه های حوله ای چون در زمره پارچه های کیلویی به حساب می آید در نمایندگی ها و مراکز خرید غالبا قیمت ارزان و مناسبی دارد.

 

خرید اینترنتی پارچه حوله ای

خرید اینترنتی پارچه حوله ای

خریدهای اینترنتی، امکان مقایسه چندین محصول را برای مشتری فراهم نموده و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه وی می شود. لذا برای خرید حوله و پارچه آن، یکی از بهترین گزینه ها، خرید اینترنتی می باشد. در حال حاضر انواع فروش پارچه حوله ای متری و کیلویی در بازار در جریان می باشد که می توان از طریق تماس با مدیریت فروش این گروه تولیدی از طریق ارتباط با کانال های اجتماعی مجازی نظیر تلگرام و اینیستاگرام و ارسال پیام از طریق برنامه کاربردی واتساپ خرید اینترنتی خود را به سرانجام رسانید.

خرید حوله کیلویی

خرید حوله کیلویی

یک قاعده کلی را هیچ گاه فراموش نکنید، عموما پارچه هایی که در زیرگروه پارچه های کیلویی قرار و جای می گیرند، نسبت به پارچه های همسان عرضه شده خود به صورت طاقه ای و متری، قیمت مناسب تر و ارزان تری دارند.این موضوع در زمینه پارچه حوله ای کیلویی نیز صدق می کند و انواع پارچه های حوله ای کیلویی را با نرخ ارزان تری نسبت به پارچه های حوله ای رولی، نمایندگی ها و فروشگاه های موجود عرضه می دارند.پارچه های حوله ای کیلویی با نرخ ارزان، اولا کیفت بالایی دارند و دوما، رنگ بندی های بسیار زیبا و جذابی را دارا هستند.

پارچه حوله ای متری چند

پارچه حوله ای متری چند

 

پارچه حوله ای عمده در مجموعه زرین ساپ تولید و عرضه می شود. در هر کجای ایران که تمایل داشته باشید ما برایتان در اسرع وقت پارچه حوله ای عمده مورد درخواست شما را ارسال می نماییم.امروزه با توجه به گسترش ارتباطات بسیاری از خرید ها اینترنتی صورت میگیرد.ما هم در گروه تولیدی زرین ساپ امکان خرید بواسطه اینترنت و بصورت غیرحضوری را برای مشتریان عزیز فراهم نموده ایم.امید است بتوانیم روز به روز با حمایت شما مشتریان کار مجموعه خود را گسترش دهیم.

مرکز خرید پارچه حوله ای نازک در تبریز

مرکز خرید پارچه حوله ای نازک در تبریز

مرکز خرید پارچه حوله ای نازک در تبریز به واسطه این سایت اینترنتی در دسترس همه شما عزیزان می باشد.شما می توانید با صرفه ترین خرید ها را از ما داشته باشید. تنوع بالا از هر جنبه مشخصه اصلی زرین ساپ می باشد.

قیمت پارچه حوله ای طرح دار

قیمت پارچه حوله ای طرح دار

کارخانه زرین ساپ بزرگترین تولیدی پارچه حوله ای کیلویی در کشور که پارچه های حوله ای طرحدار، ساده، ضخیم، نازک و… را با کیفیت های درجه یک به خریداران آن عرضه می کند سعی در تعیین قیمت ها در رنج متوسط و ارزانی را دارد تا میزان فروش بالایی داشته باشد.پارچه های حوله ای به دلیل ویژگی جذب آب خوبی که دارند، انتخاب می شوند.

جذب آب و رطوبت توسط این نوع پارچه ها، مصرف کننده را به سمت این نوع از پارچه ها هدایت می نماید.بنابراین می توان به این نتیجه رسید که پارچه های حوله ای تولید شده  برای تولید لباس های گرم و مختص نوزاد و بیمارستانی و … و همچنین تولید انواع حوله های مختلف، بسیار انتخاب مناسبی است.

فروش پارچه حوله ای نازک

فروش پارچه حوله ای نازک

پارچه حوله ای نازک و ارزان قیمت محصولیست که بعضی افراد برای کارهای مختلفی جویای خرید آن از این مجموعه هستند .شما میتوانید قیمت پارچه حوله ای گروه تولیدی زرین ساپ را بواسطه ارتباط با مدیریت فروش دریافت نمایید.نوع نخی که پارچه حوله ای با ان بافته می شود در تعیین قیمت آن بسیار اثرگذار است. پارچه حوله ای کاربردهای زیادی دارد.امیدواریم بتوانیم با ارائه پارچه های حوله ای نیاز و تقاضای شما را به بهترین وجه ممکن به سرانجام برسانیم.

مرکز فروش پارچه حوله ای

مرکز فروش پارچه حوله ای

کارخانجات بسیاری فعال در تبریز مستقرند که اغلب این کارخانجات نیز از بالاترین تکنولوژی ها و ماشین آلات صنعتی در تولید بهره می گیرند.این موضوع صرفاً جهت تبلیغات نیست و برای بازارگرمی مطرح نمی شوند.بلکه با تدابیری منطقی، تلاش و دانش مدیران و مهندسین کارخانجات به دست آمده است. ارتباطات قدرتمند صنعتی با کشورهای پیشرفته ، همچنین سابقه طولانی و دانش و مهارت بومی در صنعت مدرن ، از مهمترین عوامل به دست آوردن بالاترین تکنولوژی ها توسط این کارخانجات به شمار می آید.

فروش عمده پارچه حوله ای

فروش عمده پارچه حوله ای

این وبسایت متعلق به کارخانه تولیدی  زرین ساپ است و خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان در این مجموعه با قیمت هایی باورنکردنی صورت می پذیرد. این گروه از تولیدکنندگان پارچه حوله ای و یکی از مراکز اصلی پخش پارچه حوله ای در بازار تبریز محسوب می شود.ما به صورت ویژه این امکان را فراهم کرده ایم تا با کمک عوامل و کارشناسان فعال حاضر در بخش اجرایی کارخانه ، بار شما را به قیمت کارخانه و مستقیماً از درب کارخانه برایتان ارسال کنیم.

قیمت پارچه حوله ای کیلویی

قیمت پارچه حوله ای کیلویی

عموما فروش عمده پارچه حوله ای در مرکز خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان مجموعه زرین ساپ به صورت کیلویی انجام می گیرد.پارچه حوله ای کیلویی نیز مانند سایر پارچه ها و منسوجات، رنج قیمت متفاوت و متنوعی دارد.در واقع در بازارها و مراکز مربوطه، پارچه حوله ای کیلویی با رنج قیمت متفاوتی عرضه می گردد.
قیمت پارچه حوله ای کیلویی نسبت به کیفیت آنها نیز متفاوت است.

قیمت پارچه کیلویی را در هنگام خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان ،در مراکز اینترنتی می توانید بسیار ارزان و مناسب تر از قیمت پارچه حوله ای کیلویی عرضه شده در نمایندگی های سنتی تهیه کنید، بنابراین برای خرید پارچه حوله ای کیلویی بهتر است با مسئولین فروش شرکت ارتباط برقرار کرده، زیرا قیمت پارچه حوله ای کیلویی در این دسته از مراکز، مناسب تر خواهد بود.

تولید کننده پارچه حوله ای

قیمت پارچه حوله ای بیمارستانی

در زمان خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان از تولید کننده پارچه حوله ای زرین ساپ باید انواع طرح ها و نقش ها را در کلکسیون خود  شامل شود. به این صورت که تنها کیفیت عالی را پشتیبانی نکند زیرا به همان اندازه که کیفیت مهم است، کاربر پسند بودن محصول هم مهم می باشد. شما می توانید انواع طرح های متنوع را مشاهده کنید و یا حتی طرح های مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان تحویل داده شود.

 

خرید پارچه حوله ای متری

خرید پارچه حوله ای متری

سایت ما یکی از مراکز خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان و بزرگ ترین مراکز تولید حوله متری در ایران است و این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به شما تقدیم می کند.
یکی از محصولاتی که ما در سایت خود به شما ارائه می دهیم حوله های متری هستند.این محصولات با وجود این که نسبت به دیگر حوله ها از سادگی بسیاری برخوردار هستند، اما در عین حال عاری از هر گونه ناخالصی هستند و دوام بالایی دارند.

 

بزرگترین تولیدی پارچه حوله ای کیلویی

بزرگترین تولیدی پارچه حوله ای کیلویی

سایت زرین ساپ با داشتن قابلیت خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان، یکی از تولید کنندگان و فروشنده های عمده پارچه های کیلویی در سراسر کشور می باشند.این سایت با توجه به اینکه بیشترین فروش محصولات خود را در سطح کشور دارند، خدمات بیشتری نیز به خریداران پارچه ارائه می کنند.شما از بین پارچه های حوله ای با تنوع طرح و رنگ مختلف، می توانید پارچه های که متناسب با بودجه و سلیقه تان است، را انتخاب کنید و بدون صرف هیچ هزینه ای، آن را در کمترین زمان دریافت کنید.

 

 

ویژگی پارچه حوله ای کیلوئی

خرید اینترنتی پارچه حوله ای ارزان

حوله های پارچه ای به دلیل گرمایی که دارند در فصل زمستان بسیارمورد  استقبال قرار می گیرند. ویژگی اصلی این حوله ها آبگیری عالی و جذب رطوبتشان می باشد .بنابراین اصولا به این دلیل وزن نسبتا بالایی دارند. این پارچه ها دارای ویژگی های ضد آلرژی و آنتی باکتریال می باشد.

ویژگی دیگر این نوع از پارچه ها ثبات رنگ است. ویژگی ای که در حوله های چاپی وجود ندارد. زیرا در این حوله ها رنگ بر روی پارچه نچسبیده، بلکه نخ به کار رفته به رنگ مورد نظر بوده است. در این نوع پارچه ها جهت ایجاد طرح ها و نقشه ها از نخ های رنگی در بافت حوله استفاده می شود و این نخها هستند که رنگ پارچه را در هر نقطه از آن مشخص می کنند.

انواع پارچه های حوله ای

انواع پارچه های حوله ای

پارچه های حوله ای در انواع مختلفی از طرح، رنگ و کیفیت از قبیل:

 • پارچه حوله ای بیمارستانی
 • پارچه حوله ای آنتی باکتریال
 • پارچه حوله ای البسه و حوله
 • پارچه حوله ای گلدار
 • پارچه حوله ای پلی استر
 • پارچه حوله ای چهارخانه
 • پارچه حوله ای ساده
 • پارچه حوله ای تک رنگ
 • پارچه حوله ای ضد حساسیت
 • و انواع متعدد دیگر توسط این مجموعه تهیه و تولید و به بازار عرضه گردد.

ویژگی پارچه حوله ای پلی استر

ویژگی پارچه حوله ای پلی استر

پارچه های حوله ای پلی استر، به دلایل مختلف فروش بالایی دارد، از جمله:

 1. چروک نمی شود.
 2. حالت نمدی پیدا نمی کند.
 3. قدرت جذب بالا دارد.
 4. قابلیت شستشو دارد.

 

موارد مصرف پارچه حوله ای

موارد مصرف پارچه حوله ای

این نوع از پارچه ها غالبا جهت دوخت حوله و محصولات حوله ای اعم از:

 • حوله های حمامی
 • حوله های دستی
 • حوله های هتلی
 • دمپایی حوله ای
 • حوله های تن پوش
 • روتختی حوله ای
 • لیف حوله ای
 • و غیره…
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه حوله ای

قیمت انواع پارچه حوله ای زرین ساپ

شما در مجموعه تولید کننده زرین ساپ با متنوع ترین محصولات حوله ای مواجه هستید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.