آراد برندینگ
خانه / پارچه حوله ای / مرکز فروش پارچه حوله ای ارزان در دنیا

مرکز فروش پارچه حوله ای ارزان در دنیا

کارخانه تولیدی زرین ساپ تمامی تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده است تا با تولید و فروش پارچه حوله ای در انواع مختلف میزان فروش خود را با توجه به کیفیت مثال زدنی محصولات، بالا برده و در بازار های جهانی نیز خوش بدرخشد.

پارچه حوله ای چیست؟

پارچه حوله ای چیست؟

پارچه حوله ای به نوعی از پارچه های گفته می شود که در چندین نوع پرزدار، بدون پرز و پرز کوتاه در بازار عرضه می شود.تولید این نوع از پارچه ها به صورت دورو انجام می گیرد و یا به صوت تک رو. که هر کدام از این پارچه ها کیفیت های متفاوتی را شامل می شوند. پارچه های حوله ای، از جنس نخ، پنبه، پلی استر و… بوده و بسیار پارچه های مرغوبی هستند.

مرکز فروش پارچه حوله ای ارزان در دنیا

مرکز فروش پارچه حوله ای در دنیا

کارخانه تولیدی زرین ساپ با تولید انواع پارچه حوله ای با توجه به نیاز و تقاضای اکثریت مراکز طرف قرارداد این توانمندی را دارد تا به عنوان مرکز فروش پارچه حوله ای در دنیا نامی برتر به ثبت رساند و با تولید انواع پارچه های حوله ای در بازارهای جهانی درخششی بی سابقه داشته باشد.فروش پارچه حوله ای در مجموعه زرین ساپ با توجه به درخواست های متعدد و کیفیت تضمین شده این محصولات ، از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

فروش پارچه حوله ای به صورت عمده

فروش پارچه حوله ای به صورت عمده

در این بخش باید این نکته را یاد آور شویم که کارخانه تولیدی زرین ساپ فروش محصولات خود را به صورت طاقه ای  و کیلویی و در حجم انبوه انجام می دهد. لازم به توضیح می باشد با توجه به اینکه اساس کار این گروه تولیدی عمده فروشی می باشد، فروش محصولات حوله ای این مرکز نقش بسزایی در اشتغالزایی و تامین نیروهای انسانی در مراکز تولیدی نیز ایفا می نماید.

فروش پارچه حوله ای طرح برجسته مخملی

فروش پارچه حوله ای طرح برجسته مخملی

این محصول از کارخانه تولیدی زرین ساپ  دارای طرح های برجسته و زیبایی بوده و اکثریت خریداران عمده خواهان خرید این محصول نیز میباشند، فروش این محصول کاربرد فراوانی در تولید البسه کودکان و همچنین دستمال های خشک کن ظروف آشپزخانه و یا به عنوان تامین کننده پارچه مصرفی واحدهای تولیدی در مراکز مذکور را دارد.

مرکز فروش پارچه حوله ای میکرو فایبر

مرکز فروش پارچه حوله ای میکرو فایبر

از خصوصیات بارز این نوع از محصول تولیدی می توان به جذب آب فوق العاده بالای آن اشاره نمود که کاربرد فراوانی در کارواش ها برای شست و شوی خودرو ها و همچنین پاک کردن انواع سطوح ال سی دی ها و یا به عنوان دستمال های خشک کن آشپزخانه استفاده نمود که قدرت پاک کنندگی فراوانی داشته و هیچ گونه خراشیدگی برروی سطوح ایجاد ننموده و فاقد خصوصیت پرزدهی می باشد.

فروش پارچه حوله ای با کمترین قیمت ها

فروش پارچه حوله ای با کمترین قیمت ها

با توجه به اینکه فروش پارچه حوله ای در حجم انبوه و در تناژ های بالا انجام می گیرد و خط  تولید این کارخانه همواره فعال می باشد، فروش پارچه حوله ای در این مرکز با استقبال خوبی روبه رو شده است و همین امر در فروش بالای این محصول نقش بسزایی داشته و میتوان این گونه بیان کرد که قیمتهایی متناسبی را نسبت به سایر کارخانه های تولیدی بر روی محصولات خود اعمال می نماید.

صادرات انواع پارچه حوله ای

صادرات انواع پارچه حوله ای

کارخانه تولیدی حوله زرین ساپ با استفاده از انواع تجهیزات پیشرفته کارخانه ای و ماشین آلات روز دنیا این توانمندی را دارد تا با تولید انواع پارچه های حوله ای درعرصه بین الملل نیز فعالیت و نقش بسزایی ایفا نماید و در عرصه صادرات نیز نامی ماندگار از خود بر جای بگذارد.

 

پارچه حوله ای سیسمونی

پارچه حوله ای سیسمونی

با توجه به نامگذاری این نوع از پارچه حوله ای باید این نکته را مطرح نمود که از این محصول تولیدی که کارخانه زرین ساپ اقدام به تولید و عرضه انها نموده است کاربرد این نوع از محصول تولیدی  در تولید حوله های تنپوش و بار حوله های دورپیچ و یا سایر محصولات و البسه نوزادی الز جمله سرویس  حوله نوزادی می باشد که با توجه به فروش بالای این محصول، تولید آن هیچ گاه متوقف نشده و روز به روز بر رونق فروش این محصول افزوده می شود.

عوامل تاثیر گذار در قیمت انواع پارچه حوله ای

عوامل تاثیر گذار در قیمت انواع پارچه حوله ای

برای تعیین قیمت انواع پارچه های حوله ای میبایست تمامی موارد زیر از فرد و یا مرکز سفارش دهنده سوال شود و سپس نسبت به تولید محصول درخواستی مشتری  اقدامات لازمه به عمل آید:

جهت تعیین مشخصات باید موارد ذیل معین شوند.

  • استفاده از نخ اپن یا رینگ
  • کیفیت الیاف به کار رفته
  • ابعاد حوله
  • گرماژ پارچه
  • یک رو آبگیر یا دو رو آبگیر بودن

پس از تعیین این مشخصات، قیمت درب کارخانه به شما اعلام خواهد شد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید پارچه حوله ای میکروفایبر سها

فروشگاه پارچه حوله ای مخملی

فروشگاه پارچه حوله ای مخملی زرین ساپ یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در کشور …